De Europese Ster nr. 961

Kunnen samenwerkende gemeenten een alleenrecht verlenen aan een ICT-bedrijf?

Antwoord in het kort: Nee, de gemeenten kunnen in deze situatie geen beroep doen op de uitzondering die is neergelegd in artikel 11 richtlijn 2014/24 (geïmplementeerd in artikel 2.24 aanhef…

Lees meer
X