Wat is de geraamde waarde van een (diensten)opdracht?

februari 2013

Wat is de geraamde waarde van een (diensten)opdracht? Ook wel de raming van opdrachten genoemd.

Antwoord

Voor de wijze waarop aanbestedende diensten de waarde van hun opdracht dienen te ramen geeft art. 9 Richtlijn 2004/18 een regeling.

Meer informatie:

Veelgestelde vragen Bao
IOEA-nieuwsbrief nr. 10, april 1998

MEER WETEN OVER DIT ONDERWERP?

Werkt u voor een decentrale overheid of het Rijk en hebt u een vraag over dit onderwerp? Neem dan contact op met de helpdesk van Europa decentraal:

STEL UW VRAAG

X