Kunnen samenwerkende gemeenten een alleenrecht verlenen aan een ICT-bedrijf?

Antwoord in het kort Nee, de gemeenten kunnen in deze situatie geen beroep doen op de uitzondering die is neergelegd in artikel 11 Richtlijn 2014/24 (ge├»mplementeerd in artikel 2.24 aanhef … Meer lezen over Kunnen samenwerkende gemeenten een alleenrecht verlenen aan een ICT-bedrijf?